منو

حریم خصوصی

قوانین و مقررات حریم خصوصی

سایت دارمازو در راستای احترام به حفظ حریم خصوصی کاربران صرفا برای ارائه خدماتی نظیر مراحل ثبت و ارسال سفارش، نظرات و پیشنهادات و اطلاع رسانی های خبرنامه اقدام به دریافت برخی اطلاعات شخصی کاربران نظیر شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و آدرس پستی می نماید.

از آنجایی که فعالیت های دارمازو قانونی بوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است وارد نمودن اطلاعات تماس و آدرس پستی به منزله ی تایید کاربر و مسئولیت اشتباهات صورت گرفته دراین باب بر عهده ی کاربر است.
همچنین دارمازو ممکن است برای ارتقای محتوای وبسایت و اطلاع رسانی های خبرنامه از آدرس ایمیل مشتریان استفاده نماید . در صورتی که مشتری مایل به دریافت خبرنامه نباشد می تواند گزینه عضویت در خبرنامه را لغو نماید.

تاکید می شود که شماره موبایل، ایمیل و آدرس پستی که در پروفایل کاربری درج شده است به منزله ی مورد تایید بودن از نظر مشتری است و چنانچه کاربر شماره همراه خود را به شخص دیگری واگذار کند یا آدرس پستی اش تغییر کند لازم است تغییرات را در حساب کاربری خود ایجاد نماید.
وظیفه ی نگهداری از نام کاربری و رمز عبور برعهده ی مشتری است و لازم است جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی در حفظ و نگهداری آن کوشا باشد.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که به دلیل عدم رعایت موارد فوق باشد بر عهده ی مشتری است و دامازو  مسئولیتی در این زمینه ندارد.

دارمازو هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات آن ها را در اختیار هیچ ارگان یا سازمانی قرار نمی دهد مگر با حکم قضایی.
دارمازو برای حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی کاربران همه تلاش خود را می کند و امیدوار است که تجربه ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای مشتریان فراهم نماید.

 

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من