لطفا کمی صبر کنید

سوالات متداول

شامل سوالاتی که برای کاربر پیش می آید.

باربری کالا

سفارشات در مشهد با پیک ارسال خواهد شد.

سفارشات به سایر نقاط ایران به وسیله پست یا تیپاکس صورت میگیرد.

سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. "این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد."

 

روش ثبت سفارش چگونه است؟

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود ولیکن از ساعت 8 صبح الی 15 عصر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

 

چرا برای خرید از بلوط سبز می بایست از وبسایت عضویت داشته باشیم؟

 با هدف امکان‌پذیری پیگیری‌های بعدی و ارائه پشتیبانی شایسته، عضویت در وب‌سایت الزامی است. در صورت عدم تمایل میتوانید پس از خرید اینترنتی عضویت خود را لغو کنید.

 

برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟

تیم پشتیبانی بلوط سبز در زمان ساعت اداری از ساعت 8 تا 15 پاسخگو می باشدجهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

 

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی تماس بگیریداگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد.

 

در صورت خرابی کالاهای دریافتی از چه طریقی میتوانیم پیگیری کنیم؟

گارانتی کالاهای ارسال شده از زمان تحویل 24 ساعت می باشد. لطفا قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

سبد خرید شما

مشاهده صورت حساب
متن پیام خطا
متن پیام موفقیت